Budowa Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Pozyskanie kredytu delevoperskiego Kraków obsługujemy service desk obsługa service desk service desk obsługa

Kopernik to jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich odkrywców na świecie. Co nim kierowało, kiedy robił wszystko, by „wstrzymać słońce i ruszyć Ziemię?”. Trudno powiedzieć, skąd wzięło się zamiłowanie Kopernika do nauki, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że bez tej pasji nigdy nie dokonałby żadnego ważnego odkrycia.

Podobnie jest w przypadku innych znanych naukowców – także tych całkiem współczesnych. To samo będzie aktualne w przyszłości, gdy dorośnie kolejne pokolenie badaczy. Aby było jak najliczniejsze, już dziś powinniśmy zajmować się promocją nauki.

Właśnie dlatego w Warszawie powstało Centrum Nauki Kopernik – współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poszukaj informacji na stronach rządowych dotyczących dotacji unijnych. Jednak pamiętaj, że Centrum Nauki Kopernik zaliczane jest do projektów kulturalnych, a nie naukowych.

To dlatego, że nie służy pogłębianiu wiedzy czy odkrywaniu nowych technologii, ale przede wszystkim rozrywce oraz promocji nauki.

www.pomorskie-zabytki.pl