Nauka i edukacja

obsługa helpdesk obsługa helpdesk helpdesk obsługa Grupa Ergis posiada swoje biuro rachunkowe Numeratis sp. z o. o. w Toruniu

Unia Europejska dofinansowuje nie tylko projekty mające bezpośrednie przełożenie na lepsze funkcjonowanie gospodarki. Wspiera również te inwestycje, które mogą dać dobre rezultaty w przyszłości.

Dobrym miejscem na lokowanie środków zgodnie z tą filozofią jest nauka i edukacja. Każdy uczeń i student to w pewnym sensie inwestycja, która może kiedyś dać wymierne korzyści dla państwa, jak i całej UE.

Dobrze wyedukowani obywatele są wydajniejszymi pracownikami, a także tworzą innowacyjne rozwiązania. To samo można powiedzieć o nauce – finansowanie projektów naukowych wiąże się oczekiwaniami, że odkrycia dadzą wymierne efekty.

Czasem w niedalekiej przyszłości, a czasem w terminie trudnym do przewidzenia. Wśród wielu inwestycji, które warto wymienić znajduje się m.

in. projekt budowy pracowni komputerowych dla polskich szkół.

Równie istotne są inwestycje skoncentrowane w konkretnych ośrodkach – przykładem może być Centrum Nowych Technologii „Ochota” na Uniwersytecie Warszawskim.

rejestr dłużników niewypłacalnych