Szokująca urynoterapia

Urynoterapia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gałęzi medycyny niekonwencjonalnej i tak naprawdę jest bardzo mało badań na jej temat, choć świadectw osób stosujących urynoterapię jest cała masa. Mocz wywiera bardzo silny wpływ na nasz organizm. Warto wiedzieć, że może być wprowadzany do organizmu różnymi drogami i właściwie każdy może znaleźć odpowiednią metodę dla siebie.

W dzisiejszych czasach właściwie każdy posiłek przez nas spożywany powoduje, że środowisko naszego organizmu jest zakwaszone, a co za tym idzie gnije od środka. Urynoterapia jest najszybszym sposobem na odkwaszenie. W medycynie niekonwencjonalnej urynoterapia zajmuje ważne miejsce i mówi się, że skóra jest najlepszym miejscem na jej stosowanie.

Zaleca się też poranne picie moczu, niemniej nie każdy jest w stanie. Dlatego najlepiej przygotować sobie glinkę rozrobioną z moczem. Moczymy bawełnianą tkaninę, którą przykładamy na ciało, a następnie rozprowadzamy grubą warstwę rozrobionej gliny, kładąc na wierzch papier woskowany.

Całość owijamy bandażem i tak zostawiamy na kilka godzin. Można w ten sposób leczyć zmiany alergiczne na skórze, grzybicę, łuszczycę, a także zmiany spowodowane guzami rakowymi.