Skuteczny syrop z cebuli

www.stalstw-sa.pl masaż pod ciśnieniem poznań

Medycyna niekonwencjonalna, często zwana naturalną, bywa spychana na bok. Przez długi czas media szpikowały nas informacjami na temat skuteczności i niezawodności różnego rodzaju farmaceutyków.

Owszem, nie da się odmówić medycynie konwencjonalnej ogromnych postępów leczenia różnego rodzaju chorób, niemniej odejście od naturalnych metod nie jest dobre. Każdy z dorosłych pamięta jak babcia podawała w czasie przeziębienia miód z mlekiem i masłem czy niezawodny syrop z cebuli.

Dziś młodzi ludzie tego nie znają, bo która z matek podaje je dzieciom? Żadna. Teraz biegnie się do lekarza i następnie do apteki po antybiotyk zamiast sięgnąć po sprawdzone, skuteczne metody babcine.

Syrop cebulowy ma wiele właściwości leczniczych, a przede wszystkim silne działanie bakteriobójcze. Stosunkowo mało osób wie, że syrop ten nie tylko łagodzi kaszel, ale też naturalnie zbija gorączkę.

Medycyna niekonwencjonalna ma wiele do zaoferowania. Syrop z cebuli jest przede wszystkim bardzo tani, łatwy w przygotowaniu i niezawodny w działaniu.