Radiestezja

Medycyna niekonwencjonalna często przybiera miano zapomnianej. Niemniej wciąż są osoby, które wierzą w zbawienną i leczniczą moc natury, bagatelizując równocześnie rozwiązania medycyny konwencjonalnej.

We współczesnym świecie radiestezję traktuje się jako coś dziwnego i kojarzącego się z różdżką lub wahadełkiem. Tak naprawdę radiestezja jest sztuką interpretacji własnych doznań lub wskazań prostych przyrządów wynikających ze stanów energetycznych materii.

Nazwa radiestezja pochodzi od dwóch słów – łacińskiego radius (promień) i greckiego aisthesis (czucie, postrzeganie). Wyniki badań są jednoznaczne.

Osoby, które przez określony czas przebywają w zasięgu promieniowania podziemnych cieków skarżą się na szereg dolegliwości. Najczęściej mają trudności w zasypianiu, koszmary senne i uczucie zmęczenia po przebudzeniu się.

Są podatne na nadmierne pocenie się i mają wzmożoną nerwowość, bóle i zawroty głowy. W gazetach poświęconych medycynie niekonwencjonalnej możemy znaleźć szereg dokumentacji zebranych przez wielu radiestetów.

Warto do niej zajrzeć w przypadku niezdiagnozowanych problemów zdrowotnych, albowiem tam możemy znaleźć remedium na nasze dolegliwości.

omijanie-korkow.com.pl