Bioenergoterapia w natarciu

http://wakcynologia.net.pl/uklad-odpornosciowy/

Bioenergoterapia jest jedną z najstarszych metod leczenia niekonwencjonalnego. Często udajemy się do bioenergoterapeuty, aby zasięgnąć jego opinii przed udaniem się do lekarza.

Medycyna niekonwencjonalna, ta zaczerpnięta z Dalekiego Wschodu, zakłada, że oprócz podstawowych układów takich jak krążenia, nerwowego czy pokarmowego jest także układ energetyczny. Lekarze coraz częściej potwierdzają tę teorię, choć nadal do medycyny naturalnej są sceptycznie nastawieni.

Układ energetyczny to linie połączone z głównymi organami zwanymi meridianami. Są to południki energetyczne zakończone czakramami.

Medycyna niekonwencjonalna, choć coraz częściej stosowana, nadal jest traktowana z przymrużeniem oka. Oczywiście nie da się wszystkiego w stu procentach wyleczyć za pomocą takich metod.

Gdyby to było możliwe, nie byłoby wśród nas ludzi chorych niemniej warto próbować, bo oddziaływanie energią z całą pewnością może nie tylko wzmocnić, ale także poprawić nastrój. Co za tym idzie dać nadzieję, a ta jest tym, czego potrzebuje chory organizm, aby sam mógł rozpocząć walkę z chorobą.